De ijsbaan is gesloten

WIJC oude schaatsers

Warmondse IJsclub realiseert skeelerbaan

Op de landijsbaan in de Veerpolder heeft de Warmondse IJsclub na jaren van voorbereiding een skeelerbaan aangelegd. Deze bestaat uit een 200 /300 meter baan en een oefenplein voor de jongste jeugd. Op 4 april 2020 is de baan officieel geopend. Een ware aanwinst voor de promotie van de mooie skeelersport.

De Warmondse IJsclub heeft zich opgegeven om mee te draaien in de diverse wedstrijdcircuits in de regio. Naast de trainingsuren voor de leden van de vereniging zullen er openingsuren zijn voor abonnementhouders met of zonder training. Daarnaast is de baan een aantal middagen ook vrij toegankelijk voor iedereen die maar een rondje wil skeeleren.

Voor meer informatie kunt de website van onze vereniging raadplegen. www.wijc.nl